ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 21 – 22 /10 / 2017 στην ΕΠΙΛΕΚΤΗ, ΑΝΩΤΕΡΗ και Β΄κατηγορία ποδοσφαίρου.

ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 21 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Καμπούρης – Καμπαρντίνας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σώμης – Αναγνωστίδης
ΧΑΡΩΠΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Βογιατζή – Κρομμύδας
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παυλίδης – Παπαδόπουλος Χ. (π)
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Τρικάζης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αρχοντογιάννης Γ. – Δημητριάδης
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παυλίδου – Τρανούδης
SERRES 1800 – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τάλιου – Χολάνης
ΠΡΩΤΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Δουλγέρης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Ι. – Κιοσσές Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαυρίδης – Σαββάτης
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βουρλιάκης – Τσίκου

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Βασάκης – Ντεμάϊ

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 22 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φραγκάκης – Σολάκης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αναστασιάδης – Αρχοντογιάννης Γ.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σεβοσλίδης – Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Καμπούρης – Μαλλίδης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Δουλγέρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Τούτκας – Ασλανίδης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Δ. – Βογιατζή
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαδόπουλος Ε. – Βουρλιάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αναγνωστίδης – Παυλίδου
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σαπαρδάνης – Μενέξης
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. – Χολάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κουρουζίδης – Μπεριντζής
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασιλόγλου – Μαυρίδης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καπρινιώτης – Αχιλλεύς
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος- Τρικάζης – Μιχαηλίδου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Α. – Κωνσταντινίδης Κ.
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Βακουφτσής – Παπαδόπουλος Χ. – (ν)
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Παπαδόπουλος Χ. (π) – Γεωργίου

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr