ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 09 / 12 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Μαγής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βακουφτσής – Αλεξίου
ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μαλλίδης – Καμπαρντίνας
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΠΡΩΤΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Χολάνης – Αχιλλεύς
SERRES 1800 – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Βαρώσης
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζή – Βαρώσης
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Γεωργίου – Βαρκάκη Ε.
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σαββάτης – Βασιλόγλου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Πούλιος Ι. – Ντεμάϊ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κωνσταντινίδης Κ. – Τρικάζης
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπομπόγιας – Παπαδόπουλος Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Κουρουζίδης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 10 / 12 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φράγκαλας Δ. – Βογιατζή
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Δουλγέρης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Μαλλίδης – Παπαδόπουλος Ε.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σεβοσλίδης – Χολάνης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Καμπαρντίνας – Αχιλλεύς

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Αλεξίου – Ευθυμιάδης
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδης – Παπαδόπουλος Π.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Κουρουζίδης – Ντεμάϊ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Τούτκας – Παπαδόπουλος Δ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι. – Μενέξης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παπαδόπουλος Χ. (π) – Χολάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης -Τζαχείλης – Βουρλιάκης
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Καραμανίδης Ι. – Μαργαριτόπουλος

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπάρμπας – Τσίκου
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν)- Βασάκης – Τάλιου
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κωνσταντινίδης Κ. – Πασχαλίδης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καπρινιώτης – Μπαμπασίκας
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασίλογλου – Λεοντής

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr