ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 30 /9  – 1 / 10 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Οι αγώνες του Σαββάτου ξεκινούν στις 17.00 και της Κυριακής στις 16.00.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 30 / 09 / 2017 ώρα 17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αναγνωστίδης – Απιδόπουλος
Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Δουλγέρης
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Καμπαρντίνας – Σολάκης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Μπαντή – Παπαδόπουλος Δ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πασχαλίδης – Παπαδόπουλος Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κιοσσές Ι. – Βασίλογλου
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Παπαδόπουλος Ι. – Τρανούδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Σάββας – Φράγκαλας Ρ.
ΠΟΣ 2000 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σεβοσλίδης – Τρικάζης
ΠΡΩΤΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βογιατζή – Σαββάτης
SERRES 1800 – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης -Καμπούρης Β – Πούλιος Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Τσίκου – Βουρλιάκης
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τάλιου – Χολάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καπρινιώτης – Δόκος
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Αλεξίου – Αλεξιάδης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 01 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Δουλγέρης
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Καμπούρης Β. – Μαλλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Σολάκης – Απιδόπουλος
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Βότσης – Βογιατζή
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Γκιόκας – Βακουφτσής
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τρικάζης  – Μπεριντζής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Τούτκας – Παυλίδου
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Πούλιος Ι.
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Μενέξης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Καραμανίδης Ι.
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαδόπουλος Ι. – Μαργαριτόπουλος
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Φράγκαλας Δ. – Αναγνωστίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Κιοσσές Κ. – Γεωργίου
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μπαντή – Καμπούρης Ε.
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παυλίδης – Βαρκάκη Ε.
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Παπαδόπουλος Χ.(ν) – Κωνσταντινίδης Κ.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr