ΕΠΣΣ: Νίκη για Λιθότοπο, ισοπαλία στο Δραβήσκος – Χρυσό. Όλα τα τελικά

ΕΠΣΣ: Νίκη για Λιθότοπο, ισοπαλία στο Δραβήσκος - Χρυσό. Όλα τα τελικά

Παρακολουθείστε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου στην Επίλεκτη, Ανώτερη και Β κατηγορία στις 15.00

Αναλυτικά οι αγώνες στον πίνακα παρακάτω.

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

ΣΑΒΒΑΤΟ  19 / 11 / 2016         ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   10η  αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                          1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 54΄  Ελευθεριάδης Σ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Σώμης – Κύρβεης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                      2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Βουβούκης, 88΄ Γατούλας    /   60΄ Λαπούσι Κλ., 68΄ Μπατσιβάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική 

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                           1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 23΄ Δεμερτζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδης – Πενίρης

ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                  4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 17΄  Γέρμανλής,  30΄  Τζούλιας, 50΄ – 64΄  Ασλανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Τούτκας – Πολυζώης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ  2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 82΄ Γκόρας , 89΄  Πάνου Στ.    /   7΄ Καρασαββίδης, 12΄ Δουλγέρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Α. – Αρχοντογιάννης Γ.

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ             0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ – 25΄ Δίγκας, 57΄ Τσαμπάζης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μαλλίδης – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ            0 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 48΄ Αθανασούδας, 50΄ – 75΄ Μπράγκατζης Δ., 52΄ Καραμούτας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Δημητριάδης – Σάκκος

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η  αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ                          11 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄  – 24΄- 75΄  Γουναρίδης, 15΄- 21΄- 34΄- 62΄ – 70΄ – 82΄ Εμμανουηλίδης, 29΄ Σαϊνατούδης, 50΄ Καλαμάρας,   /   80΄ Στραχίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καπρινιώτης – Πασχαλίδης

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ                   0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 44΄ Δημουλίδης Γ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Μιχαηλίδου – Μπίμπη

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ             6 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 28΄- 32΄ – 36΄ Πατραλέξης, 48΄ – 68΄ – 85΄ Αμανατίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Δ. – Τρικάζης

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΣ 2000                          0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄  Φάκης, 77΄ Πασχαλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βουρλιάκης – Βαρώσης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η  αγωνιστική

ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.              1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Κεραμάρης   /   45+΄ Τερζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Τσούλκας – Γκιόκας

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                         7 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 2΄ –  24΄ – 28΄ – 74΄  Παράσχος, 54΄ – 82΄ Τσουβαλτζής, 68΄(πεν) Γιαξής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Βασάκης – Βότσης

ΤΟΥΜΠΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ                                   4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 22΄  Κίτσιος, 45΄  Στεφάνογλου, 82΄ Τζουράκης , 90΄  Δαγκίλας     /   43΄ Κωνσταντινίδης Γ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Φραγκάκης – Παπαποστόλου

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                          1 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄(πεν) Χατζηιορδανίδης   /  30΄- 37΄ – 75΄  Χατζηθεοδωρίδης,  40΄ Καπετάνιος,  44΄ Στρατής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Παπαδόπουλος Χ. – Παυλίδου

ΠΡΩΤΗ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ                                 3 – 1 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 21΄ Κεχαγιάς, 30΄ (αυτ),  42΄ Σεμεντερίαδης   /   72΄ Αλεξούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Μπομπόγιας

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  20 / 11 / 2016          ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Κωτούλας – Σώμης

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Σάββας – Αρχοντογιάννης Γ.

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Ζιγκερίδης – Καμπούρης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΚΑΡΠΕΡΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Πούλιος Ι. – Πενίρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κρυωνάς – Κύρβεης

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σαπαρδάνης – Βότσης

ΜΕΓΑΛΟΠΧΩΡΙ – ΓΟΝΙΜΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Παπαδόπουλος Χ. – Μιχαηλίδου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΙΒΗΡΑ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Φραγκάκης – Καρασάββας

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Πούλιος Α. – Βασάκης

ΟΡΕΙΝΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μπομπόγιας – Παπαποστόλου

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Δημητριάδης – Σάκκος

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κεφαλάς – Πασχαλίδης

ΒΕΡΓΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παυλίδου – Δουλγέρης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   10η  αγωνιστική

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Τσούλκας – Στεργάκης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Δουλακάκης Σ. – Χουρίδης

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βαρώσης – Γκιόκας

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η  αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Καραμανίδης – Κωνσταντινίδης

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μαλλίδης – Παπαδόπουλος Δ

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr