ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια του τοπικού live | ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ(2/12)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια του τοπικού live |  ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ(2/12)

 

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο  02 / 12 / 2017  ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14η αγωνιστική
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                      0 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Αθανασούδας, 17΄ Μπράγκατζης, 65΄ Διαμαντής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Καμπαρντίνας – Παπαδόπουλος Ε.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                              1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Δημητρόφ Ζ.   /   44΄ Ζαχαριάδης, 83΄ Τσιακμάκης, 90+  Σακκάς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Καμπούρης – Παπαδόπουλος Ι.
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ                  2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ:  85΄ Κωνσταντίνου, 87΄ Λεκάκης    /  55΄ Καρυπίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Αναγνωστίδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                      2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 14΄ Καρυοφύλλης Β., 90΄ Μέτσκας  / 42΄ Χουρουζίδης Θ. , 93΄  Αλεξανδρίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Σολάκης – Παυλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η  αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ                       1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 49΄ Καταρτζής   /   62΄ Ζαφειρίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μαργαριτόπουλος – Παπαποστόλου
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                            0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Παρασκευάς, 75΄ Γουραλές
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαδόπουλος Π. – Χολάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.                        0 – 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Πετρόγιαννης, 42΄ Γουδεντζίδης, 70΄ Κυριακάκης, 77΄ – 83΄  Πολυχρονίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Παυλίδης – Πούλιος Ι.
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                    3 – 2 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Δρόσος, 77΄ Καραμπουγιούκας, 88΄ Μπακάλης Αθ.   /   45΄ Ατσαλος, 65΄ Χατζηαβραμίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Μπομπόγιας – Μτεμάϊ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ                            1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Χατζηδάφνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Σαββάτης – Τούτκας
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ               3 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Αργυράδης, 55΄ Σκεντέρι, 88΄ Γκαρακλίδης      /   26΄Κανταρέλης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τζαχειλής – Τσίκου
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                 3 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 32΄- 85΄ Χατζηιορδανίδης , 60΄ Σωμάδης  /    80΄ Κολοκοτρώνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Ευθυμιάδης – Μαλλίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ           1 – 4 **
ΣΚΟΡΕΡ:  60΄ Σοφιανίδης Ν.     /   5΄ Μπακάλης Γ. , 15΄ Δελής Αθ., 63΄ Μάττας Αθ, 70΄ Τουρνάς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αχιλλεύς – Σεβοσλίδης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ           1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Χρυσουλάκης    /  06΄ Δήμου, 68΄ Καραμάνοφ, 85΄ Σπανίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δουλγέρης – Αλεξίου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΠΟΝΙΑ                               2 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 77΄ – 85΄ Βουδουρίδης Β.     /   10΄ Δαφνοτούδης, 39΄- 70΄(πεν) Τοπούζης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Καραμανίδης Ι. – Τάλιου
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                        5 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ – 58΄  Ανθουλάκης, 35΄ – 74΄  Πάγκαλης, 51΄ Κίστα Ραφ.   /  28΄ Λιαούρης , 62΄ Τσακλιώτης 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αλεξιάδης – Μπαμπασίκας

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή  03 / 12 / 2017 ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  14η αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης-Καμπούρης-Καμπαρντίνας
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης-Σάββας-Σεβοζλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας -Μαλλίδης-Παπαδόπουλος Ι.
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος-Αλεξίου-Βακουφτσής
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής-Δουλγέρης-Πούλιος Ι.
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας Ρ.-Παυλίδου-Κιοσσές Κ.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς-Φραγκάλας Δ.-Χολάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας -Αναγνωστίδης-Παπαδόπουλος Ε.
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς-Παπαδόπουλος Χ.-Αχιλλεύς

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης-Βαρκάκη Ε.-Κιοσσές Ι.
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη-Μπάρμπας-Καπρινιώτης
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης-Τάλιου-Καραμανίδης Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής-Κωνσταντινίδης Κ.-Ντεμάϊ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. -Πασχαλίδης-Βασιλόγλου
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καραμανίδης Ι.-Λεοντής-Τρανούδης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ-Κουρουζίδης-Τρικάζης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr