ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια του τοπικού . ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια του τοπικού  . ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 26 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13η αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                             1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:  74΄ Βαγενάς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Σάββας
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                  0 – 0  **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Κιοσσές  Ι. – Παυλίδου
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ                          5 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 34΄ Κουταντώνης , 50΄ Μεσέρδης , 60΄ Βεζυρόπουλος  , 64΄ Βασιλειάδης, 78΄ Μετούσι
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Αναγνωστίδης – Βογιατζή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ             0 – 1 *
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ (πεν) Καφαλίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Σαββάτης – Γεωργίου
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                        3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Δάφκος, 39΄ – 74΄ Γουραλές
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Ι. – Αχιλλεύς
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                          0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Παπαδόπουλος Ε.
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                           1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μουσμουλίδης   /  69΄ Μητριτζάκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Φραγκάκης – Ντεμάϊ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                      2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 24΄ Ατσαλος, 42΄ Πεχλιβανίδης Αγ.   /  66΄ Παπαντωνίου, 82΄ Στόϊκος Ι.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Ευθυμιάδης – Παπαποστόλου
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                      5 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Αναστασιάδης, 44΄ (πεν) – 68΄ Κολοκοτρώνης, 70΄ Γρατζάκης, 90΄ Κουρμπανίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Τούτκας – Κωνσταντινίδης Κ.
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ                            2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Ατζιαμής, 75΄ (πεν) Βόγκλι   /  75΄ Αργυριάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Τσαουσίδης  – Παπαδόπουλος Χ.(ν)

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.              1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 70′ (πεν) Τυριακίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπαμπασίκας – Καραμανίδης Σ.
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                         4- 0 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Δελής Αθ., 38΄ Τουρνάς Χρ., 85΄ Καραμάνης Ευαγ., 90΄ Μπακάλης Γ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πασχαλίδης – Μαργαριτόπουλος

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                     1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ:  40΄(πεν)  Τόσκα   /  20΄ Μελίτος, 54΄ Πετρίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. -Αλεξίου – Βουρλιάκης
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.                   2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Βόγκλι , 62΄ Ρονάλντο  /  47΄ Πάγκαλης, 68΄ Γιαννίκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Παπαδόπουλος Δ. – Μπάρμπας
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ                                       1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ:  43΄ Βέρρος  /   32΄(πεν) Βουδουρίδης, 90΄ Χαριζάκος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Μπεριντζής
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                      3 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ (πεν)  Γκάργκαλης, 45΄ Καλαίτζής , 90΄ Ακριτίδης Ν.  /  40΄ (πεν) Τσιότρας, 60΄ – 88΄ Αθανασακάκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Αλεξιάδης – Μακκίνας
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                       1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ (αυτ) Χασιωτάκης /  65΄ (πεν) Μηλάρης, 80΄ Μάνιμος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βακουφτσής – Καραμανίδης Ι.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 25 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13η αγωνιστική
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                         7 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 13΄-16΄-45΄ Άγγος, 31΄ Κλαϊντι, 60΄-77΄ Ζάγκας, 88΄ Πασχαλίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας -Αναγνωστίδης
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                         3 – 3**
ΣΚΟΡΕΡ: 19΄(πεν.)-88΄ Σιδηρόπουλος, 67΄ Ιβαντζίκης / 70΄(πεν.)-90+΄ Σιψής Κ., 80΄ Πέππας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παπαδόπουλος Ι. – Παπαδόπουλος Ε.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ            0 – 3**
ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Μαϊκόπουλος, 45+΄, 85΄ Τσεμπερίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Βογιατζή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                           2 – 2**
ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Ασλανίδης, 90΄ Χάρισμας / 15΄ Παρίσης, 90+΄(πεν.) Μελαδίνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Κιοσσές Κ. – Πετρίδης
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                       2 – 5**
ΣΚΟΡΕΡ: 77΄- 84΄ Νάτσιος Π. / 4΄-55΄ Ατανάσοφ, 6΄ Γκούλα, 45΄ Παπαδόπουλος, 88΄ Γκαρνέζης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Σαββάτης – Γεωργίου
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                             4 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 61΄ Δράμαλης, 85΄, 87΄Κωνσταντινίδης, 90+΄ Σαράντης / 24΄ Βατμανίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βασάκης – Τσίκου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
SERRES 1800 – ΠΡΩΤΗ                              1 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 24΄ Παυλίδης / 50΄ Ζαγκλιβέρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Χ.(π)
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ                          1 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Φίτσιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παυλίδου – Παπαδόπουλος Π.
ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Ο.Σ. 2000                            6 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 33΄-43΄-87΄-90+΄ Xατζηπαυλίδης, 41΄-69΄ Κιουσεκτσίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Καπρινιώτης – Μαυρίδης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                     1 – 3**
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄πεν.) Σωμάδης / 22΄ Νένος, 41΄(αυτ.), 85΄ Δρόσος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Τρικάζης – Αλεξιάδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                   0 – 7**
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄-38΄Μητκώνης, 26΄-30΄-36΄-  75΄ Γκάλιος, 55΄ Φαρδέλας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μακκίνας – Αλεξίου
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ           2 – 3**
ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Σοφιανίδης, 90+΄ Κωνσταντίνου / 8΄-73΄-90΄ Αγαπίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Χολάνης Ντεμάϊ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ                     4 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 9΄-25΄-79΄ Σπανίδης, 60΄ Τσιφτσίνης / 85΄ Σαϊνατούδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τρανούδης- Ασλανίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ             2 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 41΄ Τοπούζης, 75΄ Βαλούντος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Λεοντής – Βαρώσης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr