ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια | Τελικά αποτελέσματα(18/11)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια | Τελικά αποτελέσματα(18/11)

 

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 18 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12η αγωνιστική
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                                        0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ Διαμαντής, 42΄ Καμηλάρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Αναγνωστίδης – Παπαποστόλου
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                          2 – 1  **
ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Πρασιάδης, 82΄ Βασιλειάδης Κυρ.   /  90+΄  Μπογιατζής 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αρχοντογιάννης Γ.- Βογιατζή
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                          1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 49΄ Καρυοφύλλης Ι.  /  47΄ Ζαχαριάς Ν.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Σεβοσλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ                                       4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ – 32΄ -40΄ Ασλανίδης, 6΄ Γέρμανλης Σπ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Παπαδόπουλος Ε.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ                                    7 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄-45΄-55΄ Καφαλίδης, 42΄- 85΄- 90΄  Τσούκας, 63΄ Καϊσης   /  75′  Αλεξανδρίδης, 80΄ Κούκος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Αλεξιάδης – Τούτκας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική
ΠΡΩΤΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                                 3 – 1 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Γκρέτσα,  70΄ (πεν) Ζαγκλιβέρης, 82′ (πεν)  Κονδυλίδης   /  75΄ (πεν)  3 – 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Πούλιος Ι. – Αχιλλεύς
ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                                      0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Κουρμπανίδης, 35΄ Τζαμπάζης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βασάκης – Γεωργίου
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                                    1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 44 ΄ Καπετάνος Χρ.  /  71΄ – 82΄ – 90΄ Δρόσος 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παπαδόπουλος Χ.(ν) – Ντεμάϊ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                                   0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παυλίδου – Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                         2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄(πεν) -64΄  Ζιάγκας Σαβ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Χολάνης – Τζαχειλής
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                     4 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 11΄ Καραγιαννίδης, 35΄ Σταμπούλης, 68΄ Τσομίδης , 75΄ Ηλιάδης Ι.     /     17΄ Ιορδανίδης. 80΄ Διαμαντής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Γαβριήλ – Μαυρίδης
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                                      2 – 1 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Τσολακούδης , 75΄ Ντίνας  /  45΄ Χατζηγιάννης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Τσίκου – Βαρώσης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΕΠΟΝΙΑ                                 4 – 1 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 57΄ Καρύπογλου, 78΄- 90΄(πεν) Μελίτος, 82΄ Κεραμυδάς   /  88΄ 3 – 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ασλανίδης – Σαββάτης
ΨΥΧΙΚΟ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ                                        2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ – 32΄  Βουδουρίδης Ι  /   5΄ Ακριτίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Βουρλιάκης –  Τάλλιου
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                        2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Ανθουλάκης , 90΄ Πανταζής /  42΄ Σαγιάκου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Πούλιος Α. – Πασχαλίδης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **

Κυριακή 19 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σεβοσλίδης – Παυλίδου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Δουλγέρης – Κιοσσές Κ.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Καμπαρντίνας – Παπαδόπουλος Ε.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Καραμανίδης Ι. – Ντεμάϊ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αχιλλεύς – Αρχοντογιάννης Χ.
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παπαδόπουλος Χ. (π) – Κουρουζίδης
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φράγκαλας Δ. – Μαυρίδης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Πούλιος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αρχοντογιάννης Γ. – Φραγκάκης
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αναγνωστίδης – Βογιατζή
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σαπαρδάνης – Μαργαριτόπουλος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Καπρινιώτης – Μενέξης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Βασιλόγλου – Τσαουσίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τρανούδης – Λεοντής
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπάρμπας – Βακουφτσής
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπαμπασίκας – Καραμανίδης Σ.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr