ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια του τοπικού – Τελικά αποτελέσματα(4/11)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια του τοπικού - Τελικά αποτελέσματα(4/11)

Παρακολουθείστε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων ποδοσφαίρου του τοπικού πρωταθλήματος λεπτό προς λεπτό στις 15.00

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 04 / 11 / 2017 ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ             1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 72΄ Βασιλειάδης Κυρ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Δημητριάδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                 2 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Καρυοφύλλης Ι. , 80΄ Καρυοφύλλης Β.     /   50΄ – 72΄ Σιψής Κ., 90+ Κλείτσας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Φράγκαλας Ρ. – Απιδόπουλος

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ        1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Καφαλίδης  /  78΄ Νικολακίεφ Στ., 87΄ Αμανατίδης, 89΄ Μάλαμας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Αναγνωστίδης
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                               2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 27΄ Ασλανίδης, 30΄ Κεμανετζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Αρχοντογιάννης Γ. – Παπαδόπουλος Ι.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ                4 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Δαουλτζής, 55΄ Οκταπότης Ι., 78΄ Τσιντσάρης,  85΄ Κιουτσούκης   /  30΄ Πεχλιβανίδης, 38΄ Γκόγκας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Παπουτσής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 9η   
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΠΗΓΑΣΟΣ                    2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Βόγκλι , 89΄ Σένγια Ρολ. /  34΄ Παπαρίζος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πετρίδης – Παπαδόπουλος Δ.
SERRES 1800 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                      4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 48΄- 88΄ Κουκούτσης, 70΄ – 90΄ Ρούμπος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Δουλγέρης – Γαβριήλ
ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                                2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 33΄(πεν) – 60΄  Κονδυλίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος  Ι. – Μαλλίδης
ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                       0 – 4 **
ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Κουσίδης, 35΄ Αρβανίτης, 42΄ Μούρας, 90΄Αναστασιάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Φραγκάκης – Καραμανίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ -ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                  3 – 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄(πεν) Σεφέρογλου Σταυρ., 80΄ Βλάχος Απ., 82΄ Βλάχος Αθ.  /   7΄ – 14΄ – 35΄ Αγαπίδης, 64΄ Χρυσουλάκης, 76΄ Μαγουλάς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βουρλιάκης – Αλεξίου
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ              3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ Δήμου Αλ., 80΄ Τσιφτσίνης Θ.,  87΄  Γκούπε Ν.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές Κ.  –  Βασάκης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΟΙΝΟΥΣΑ                       1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ (πεν)  Μωϋσίδης  /  28΄ –  90΄+ Δουλγεράκης, 79΄ Ταϊρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βαρκάκη Ε. – Σαββάτης
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ                         3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ – 22΄ Ανατολάκης, 70΄ Αλιατίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κουρουζίδης – Τσίκου

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 05 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Παπαδόπουλος Ι.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Δουλγέρης – Κιοσσές Ι.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Μαλλίδης – Αναγνωστίδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Φραγκάκης – Σολάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μαυρίδης – Μπίμπη
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παυλίδης – Βασάκης
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Τούτκας – Παπαποστόλου
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Δ. – Βασίλογλου
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Καμπαρντίνας
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μενέξης – Χωλάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΙΩΝΙΚΟΣ -ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μαργαριτόπουλος – Σεβοσλίδης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Καραμανίδης Ι. – Λεοντής
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Τρανούδης – Τζαχειλής

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Φράγκαλας Δ. – Αχιλλεύς
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Ντεμάϊ – Πασχαλίδης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Κωνσταντινίδης Κ. – Μπάρμπας
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαπαρδάνης – Παπαδόπουλος Χ. (ν)

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr