ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια. Όλα τα τελικά

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια.  Όλα τα τελικά

Παρακολουθείστε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου στην Ανώτερη και Β κατηγορία στις 16.30

Αναλυτικά οι αγώνες στον πίνακα παρακάτω.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 / 04 / 2017 ώρα 16.30

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                                 2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 3΄ Μήλιος , 72΄ Στοϊλας   /   10΄ Ντεντές 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναστασιάδης – Φράγκαλας Ρ.
ΓΟΝΙΜΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                                   2 – 0 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 44΄ Μανόλεφ Ιβάν, 63΄ Κιουπτσίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάκκος – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ              3 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 15′ – 30΄- 78΄ Καφαλίδης     / 8΄ Ραστόφ, 70΄ Στεφανόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Γκιόκας – Κωνσταντινίδης
SERRES 1800 – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                       0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ:  38΄ Μπράγκατζης, 43΄ Πρόβατος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μπαντή – Κρυωνάς

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                       0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Παπαδόπουλος Ι. – Κιοσσές Κ.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ               4 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Μοναστιρλής Χ.,  44΄ Δημουλίδης , 76΄ Κούδας, 82΄ Κιουτσιούκης  /  13΄ Κώτσος, 24΄ Κουθουρίδης, 88΄(πεν) Αγαπίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Παυλίδου – Βογιατζή
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                 0 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 13΄ Μητριτζάκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Κωτούλας – Ζιγκερίδης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                   1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ:  35΄ Φαρδέλας   /  42΄ Δεστάνης, 85΄ Σαγγάρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδης – Κρομμύδας
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ                              1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 92΄ Τσιπουργκενούδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές Ι. – Κεσούλης


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 02 / 04 / 2017 ώρα 16.30
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Πούλιος Αν. – Βασάκης – Μαργαριτόπουλος
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλακάκης Στ. – Βουρλιάκης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πενίρης – Αρχοντογιάννης Γ.
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Σάκκος – Μιχαηλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Βότσης
ΟΡΕΙΝΗ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαλλίδης – Δημητριάδης
ΒΕΡΓΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Ζιγκερίδης – Αναγνωστίδης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μππομπόγιας – Οικονόμου –  Κιοσσές Κ.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δόκος – Τσίκου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Γάδος – Πετσιάνης
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Παπαδόπουλος Δ. – Βαρκάκη
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  23η αγωνιστική
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καραμανίδης – Αλεξίου
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαποστόλου – Φράγκαλας Δ.
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης- Πασχαλίδης – Μενέξης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr