ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια Τελικά αποτελέσματα

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια  Τελικά αποτελέσματα

Παρακολουθείστε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου στην Επίλεκτη, Ανώτερη και Β κατηγορία στις  16.00

Αναλυτικά οι αγώνες στον πίνακα παρακάτω.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 04 / 03 / 2017 ώρα 16.00
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  20η αγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                          1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Κουταντώνης     /   73΄ Σακκάς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Καμπούρης – Γκιόκας
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                        2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Λεκάκης, 22΄ Βασιλειάδης Χαρ.      /   25΄ (πεν) Μπελίτος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κωτούλας – Πενίρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ                                 1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 77΄ Εμμανουήλ     /    83΄ Γέρμανλης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μιχαηλίδου – Παπαδόπουλος Ι.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                   2 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ:  62΄ Μούστα, 87΄ Δάφκος   /   55΄ Γκούπε, 74΄ Μελίδης, 80΄ Τόντι
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αρχοντογιάννης Χ. – Παπαποστόλου
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ                  4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 6΄ Καζάκης Ν., 25΄ Παπαδόπουλος Π., 43΄ – 47΄  Αραμπατζίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Αναστασιάδης
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΓΟΝΙΜΟ                            3 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ:  32΄ Καλαϊτζίδης, 41΄ Οκταπότης, 60΄ Στοϊλας    /    87΄ Μανόλεφ Ιβαν
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Ι. – Μαλλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ     3 – 0 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Βασιλακάκης ,  49΄ Κουσουτζίδης, 67΄  Σένια  Ρόλαντ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βότσης – Φράγκαλας Ρ.

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η  αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ            1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:  87΄ Πιπίνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Καπρινιώτης
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ            3 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ:  8΄ Πάνκος Πετρ., 26΄ Σαββίδης Σάβ., 83΄ Παπάζογλου   /    81΄ Τριφηνόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Αρχοντογιάννης Γ. – Μπαντή
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ   6 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ Μοναστιρλής  Χρ., 50΄ – 58΄- 79΄ Κιουτσιούκης Κ.  62΄ Κούδας Ν., 76΄ (πεν)  Μαυρίδης.   /   65΄(πεν)  Μπούρας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μενέξης – Παπαδόπουλος Σ.
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ         5 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 34΄ Μήλιος Κ., 43΄ – 45+  Μολώζης, 65΄ Μητριτζάκης , 80΄ Αλιατίδης    /   69΄  Νάτσιος Π,  83΄ Αλμπανάκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Γαβριήλ – Καραμανίδης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ         1 – 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Καρακολίδης   /  35΄ Τσαπαρίδης, 65΄ Βεζαλής, 74΄ Τζούτζουρας, 82΄ – 87΄ Λυμπούδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Ηλιάδης – Παυλίδης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ   3 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Κωνσταντινίδης, 72΄ Χατζηδάφνης, 83΄ Κοτσαιντζής       /    27΄ Καρύπογλου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σώμης – Παπαδόπουλος Δ.
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ           3 – 2 
ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ – 65΄  Καρακασίδης, 90΄ Παπαδόπουλος Β.     /  58΄ – 87΄ Μάττας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παγωνάς – Πετσιάνης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 05 / 03 / 2017 ώρα 16.00
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  20η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάκκος- Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σαπαρδάνης – Πολυζώης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σάββας – Αναστασιάδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΚΑΡΠΕΡΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπούρης – Δουλγέρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ (ωρα 15.00)
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παυλίδου – Παπαδόπουλος Χ.
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Αχτσής – Γκιόκας – Κρομμυδάς
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Σολάκης – Στεργάκης
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πούλιος Ι. – Βότσης
ΒΕΡΓΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Δ. – Καβακλιώτης
ΟΡΕΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Τούτκας – Παπαποστόλου
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Κωτούλας – Σώμης
ΙΒΗΡΑ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Δουλακάκης Σ, – Γκαγκαβούζης
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Μενέξης – Τσούλκας

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κιοσσές Κ. – Τρικάζης
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Οικονόμου – Βουρλιάκης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΤΟΥΜΠΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Κιοσσές Ι. – Τσίκου
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Πασχαλίδης – Τρανούδης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική ΩΡΑ 12.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης- Μπάρκας – Βογιατζή

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr