ΕΠΣΣ: Νίκη Χρυσού με 2-4 στον Λευκώνα, στο 0-0 έμειναν στο Χείμαρρος – Λιθότοπος. Όλα τα σημερινά τελικά

ΕΠΣΣ: Νίκη Χρυσού με 2-4 στον Λευκώνα, στο 0-0 έμειναν στο Χείμαρρος - Λιθότοπος. Όλα τα σημερινά τελικά

Παρακολουθείστε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου στην Επίλεκτη, Ανώτερη και Β κατηγορία στις  15.30

Αναλυτικά οι αγώνες στον πίνακα παρακάτω.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 / 02 / 2017  ώρα  15.30
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                             0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παπαδόπουλος Π. – Μαλλίδης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – Α. Ε. ΧΡΥΣΟΥ                             2 – 4 **
ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ Μπαλτζής , 60΄ Στογιαντζίκης   /   45΄ Γρατζάκης, 58΄ – 70΄- 85΄(πεν) Αγγος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ζιγκερίδης – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική
ΚΕΣΣΑΝΗ / ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ           3 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 26΄ – 78΄(πεν) Πάνου Στ., 90΄+ Γκόρας     /   73΄(πεν) – 82΄   Κουβελόγλου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φραγκάκης – Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΧΑΡΩΠΟ                              2 – 4 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 72΄ Νέτσερ  , 78΄ Αλεξίου     /     15΄  Ζαφειρίδης Δ., 44΄ Ασλανίδης, 45΄ – 54΄  Γέρμανλης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Μιχαηλίδου
ΓΟΝΙΜΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                    0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 56΄ Ζέζιος , 88΄ Δημητριάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης  – Κρυωνάς – Βότσης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική
SERRES 1800 – ΟΡΕΙΝΗ                                2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Γκοντινόπουλος , 90+  Αρβανιτίδης /  25΄ Δερβίσης, 85΄ Γιάλιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Τσαουσίδης – Καπρινιώτης
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΙΒΗΡΑ                                   0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 57΄ – 60΄ Ηλιάδης Β.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Σεβοσλίδης – Παυλίδου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ               1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄  Παπαδόπουλος     /   58΄ Μάνιμος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής- Γαβριήλ – Κωνσταντινίδης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                 0 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Σεφέρογλου Ραφ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Πούλιος Ι. – Σάκκος
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ                                7 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 69΄ Κοτζάογλου, 28΄ Μπαχαρίδης, 34΄ Καρυπίδης, 73΄- 77΄ Γουναρίδης, 82΄ Χολάνης   /  86΄ Βασιλείου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Αρχοντογιάννης Γ. – Κύρβεης
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                       1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ:  88΄ Νταλθανασάρας   /   5΄ Μπόμπο
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Βασάκης – Μενέξης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΤΟΥΜΠΑ                               4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 26΄ – 55΄ Κεραμυδάς, 59΄ Χατζηδάφνης, 89΄ Χατζηθεοδωρίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ηλιάδης – Σαββάτης
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ                                  1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 53΄ Ατσαλος    /  43΄ Παράσχος, 85΄ Τσουβαλτζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Τούτκας – Πασχαλίδης
ΠΡΩΤΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                           3 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Κεχαγιάς . 62΄ Μπουμπέκης, 87΄ Τάτσιος    /  37΄ Τσιότρας,  55΄ (πεν)  Καρασαββίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Δ.


Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 19 / 02 / 2017  ώρα  15.30
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  18η αγωνιστική
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Πετρίδης – Κρυωνάς – Δημητριάδης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Σάββας – Δουλγέρης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Βότσης
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναστασιάδης – Πούλιος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Παπαδόπουλος Δ. – Καρασάββας
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Γκιόκας – Καπρινιώτης
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαποστόλου – Μαγής
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας – Σαπαρδάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η  αγωνιστική
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κύρβεης – Μιχαηλίδου
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΙΒΗΡΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π, – Οικονόμου – Σολάκης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Μανδαλαρίδης – Σεβοσλίδης
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μενέξης – Στεργάκης

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η  αγωνιστική
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Παυλίδης – Βουρλιάκης
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τσούλκας – Καραμανίδης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Τρικάζης – Κιοσσές

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Δουλακάκης Σ. – Καβακλιώτης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κωνσταντινίδης – Μυσιρλής

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική  ΩΡΑ 12.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαββάτης – Ηλιάδης – Γκαγκαβούζης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr