ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού | Όλα τα τελικά(31/3)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού | Όλα τα τελικά(31/3)

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 31 / 03 / 2018        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OFFS  4η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                               0 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σεβοσλίδης – Χολάνης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                        4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Σπανίδης , 32΄ Αβράμης, 58΄ Παρούκας, 82΄ Γέρμανλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Ε.

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                         1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Κεβάνι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Αναγνωστίδης – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΟΡΕΙΝΗ                                               6 – 2 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 16΄ Κωσταγιαννάκης, 20΄ Παντελίδης ,35΄- 42΄ Κονδυλίδης, 62΄ Ζαγκλιβέρης , 65΄ Καρασαββίδης  /  23΄ 2 – 1, 40΄ 3 – 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παυλίδης – Σαββάτης

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ                  7 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Κανταρέλης, 14΄ Γκουτάκης, 20΄ Στεφανίδης, 35΄ Φίτσιος, 60΄ – 85΄  Μανασής, 65΄ Βασιλούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τσίκου – Μπεριντζής

SERRES 1800 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                   2 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Αγγελακάς, 80΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Κ. – Μπάρκας

ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – Π.Ο.Σ. 2000                   2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Χατζηπέτρου, 72΄ Βόγκλι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αρχοντογιάννης Χ. – Κουρουζίδης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ               1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ 1 – 0   /   85΄ Γκούρτσας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Μπομπόγιας – Αχιλλεύς

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                         3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ – 40΄  Ιντούδης, 90΄ Κιουσεκτσίδης  /  6΄ Κεχαγιάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αρχοντογιάννης Γ. – Κωνσταντινίδης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ               7 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 55΄ – 82΄ Γρατζάκης, 35΄(πεν) – 64΄ – 75΄ Κολοκοτρώνης, 50΄ Κουρμπανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βαρώσης – Μαυρίδης

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   01 / 04/ 2018        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OUT  5η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Φραγκάκης – Βακουφτσής

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αναγνωστίδης – Σώμης

ΨΩΜΟΤΟΠΙ ΡΕΠΟ

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  25η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Ντεμάϊ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Λεοντής – Τατούδης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κιοσσές Ι. – Μπάρκας

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καπρινιώτης – Πούλιος Α.

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαργαριτόπουλος – Σολάκης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Βογιατζή – Τούτκας

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Παπαποστόλου – Πούλιος Ι.

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Τρανούδης – Βασιλόγλου

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αρχοντογιάννης Χ. – Χολάνης

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Κωνσταντινίδης – Μπάρμπας

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Δουλγέρης – Βουρλιάκης

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Φράγκαλας Δ. – Καραμανίδης Σ.

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παπαδόπουλος Δ. – Μαυρίδης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr