ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού | Όλα τα τελικά(24/3)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού | Όλα τα τελικά(24/3)

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  24 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OUT  αγωνιστική

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                                      3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Ζίτσας , 50΄ – 85΄ Διαμαντής    /    26΄ Κοσμίδης, 65΄ Μπατσιβάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης  – Δημητριάδης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ                                      3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 27΄(πεν) Βασιλειάδης Κυρ. , 48΄- 53΄ Λεκάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μαλλίδης – Σάκκος

ΡΟΔΟΠΟΛΗ  ΡΕΠΟ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                  2 – 1 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Κίροφ Γκ., 54΄ Μανώλεφ   /   17΄ Γκούλα

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Χολάνης – Ντεμάϊ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  25η αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                                  2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Πατσιώρας, 80΄ Παπαπασχάλης    /  42΄ Τσίκαλας, 60΄ Στεφανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Γεωργίου – Βογιατζή

ΠΡΩΤΗ – SERRES 1800                                    1 – 5 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 58΄ Ζαγκλιβέρης   /   5΄ – 88΄Αγγελακάς, 17΄ Λάππας, 42΄ Κουκούτσης, 80΄ (αυτ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σεβοσλίδης – Κωνσταντινίδης

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.                0 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ:  15΄ Κυριακάκης, 25΄ – 32΄ Βόγκλι, 35΄ Σένια, 52΄ Πολυχρονίδης, 65΄ Χαϊμανατζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Σαββάτης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                    3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ (πεν) Τσίκος , 40΄ Στόϊκος Π., 74΄(πεν)  Παπαοικονόμου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Σολάκης – Παυλίδου

ΠΟΣ 2000 – ΠΗΓΑΣΟΣ                                  0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Κιουσεκτσίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μπάρκας – Τσίκου

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                     2 – 1 Διακοπή στο 89΄

ΣΚΟΡΕΡ: 16΄ Γκούρτσας , 88΄ Καραβουγιούκας    /   32΄ Παύλου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Παπαδόπουλος Ε. – Αναγνωστίδης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ             2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 24΄ Καπετάνος, 70΄ Τσακμάκης    /    77΄ Κολοκοτρώνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαποστόλου – Παυλίδης

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ             1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Μητκώνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Φραγκάκης – Καπρινιώτης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ             5 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Μεσιούρης Σωτ., 25΄(πεν)  Δάτσης, 42΄ Γκόγκος, 75΄ Μπακάλης Π. Μαρ., 88΄ Βέλλιος 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Καραμανίδης Ι. – Αλεξίου

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ                  2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄Ταλής, 35΄ Αγαπίδης Χαρ.   /  55΄ Τσακιρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τάλιου – Τρανούδης

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ                1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Μάνιμος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Κουρουζίδης – Μπάρμπας

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ    1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Κοράκης   /  44΄ Μελίτος, 85΄ Μωυσίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μενέξης – Μαργαριτόπουλος

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΟΙΝΟΥΣΑ               4 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Κίσσας, 20΄ – 65΄- 90΄+  Τόσκα   /  34΄ Χιντζίδης, 44΄  Ταϊρης, 60΄ Δουλγεράκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τατούδης – Βακουφτσής

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr