ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού.Όλα τα τελικά(28/10)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού.Όλα τα τελικά(28/10)

 

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 28 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                  6 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ – 42΄(πεν) – 75΄(πεν)Βασιλειάδης Κυρ., 48΄ Βατμανίδης Βασ., 56΄ Βασιλειάδης Χαρ., 87΄ Θεοδωρίδης Αδ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης =- Αρχοντογιάννης Γ. – Μπομπόγιας
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                      0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Παυλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                           1 – 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 44΄ Νάτσιος Π.    / 16΄ Κούρτογλου, 22΄ – 68΄(πεν) Σεφέρογλου, 80΄ Αιβατζίδης, 85΄ Παρίσης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Αναγνωστίδης – Φραγκάκης
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΑΡΩΠΟ                               0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 23΄ Χάρισμας, 90΄ Γέρμανλης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π – Καπρινιώτης – Παπαποστόλου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ                                       0 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Δερμεντζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Χ(π). – Σεβοσλίδης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                            6 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Κουκουβέτσιος, 20΄ – 83΄  Μαρίνης, 30΄ Γιαριτζίδης, 43΄ Τσιατσιαρής , 45+  Μπουραζάνης / 15΄ Πεχλιβανίδης Χρ., 47΄ Γουρνάρης, 49΄ Γεωργιάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος ι. – Σαββάτης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800                          2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ:  48΄ Ανδρίκος , 78΄ Κεχαγιάς /  28΄ (πεν) Μαλαδάκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Παπαδόπουλος Δ.
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                     2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Γκούρτσας , 80΄ Αλευράς /  25΄(πεν) – 42΄ Στεφανίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Τρικάζης – Βογιατζή
ΠΟΣ 2000 – ΠΡΩΤΗ                                            1 – 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Λαδόπουλος  / 20΄  Ζαγλιβέρης ,  36΄ Γκρέτσα, 67΄ – 84΄ Δρακούλης, 81΄ Κονδυλίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Δουλγέρης – Κιοσσές Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                           4 – 0 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ – 65 ΄Μιτκόνης, 25΄ Παπαδημητρίου Ν., 75΄ Παπαγιοβάνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μπεριντζής – Κουρουζίδης
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ                                     5 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Ντίνας, 41΄- 44΄ – 58΄Τσολακούδης, 85΄ Βούρκος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βαρκάκη Ε. – Μακκίνας
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.                     8 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 7΄- 25΄-  88΄  Πατραλέξης, 10΄- 15΄ Μαστορίδης, 18΄ Σοφιανίδης, 24΄ – 59΄  Κοκκινίδης   /  56΄ Καλαϊτζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Κωνσταντινίδης Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                                            0 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Λιαούρης,   40 ΄Κονακλής, 85΄ Τσακλιώτης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Αχιλλεύς – Μπάρμπας

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 29 /10 / 2017 ώρα 15.00

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (ωρα 14.30)
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Κρυωνάς

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναγνωστίδης – Παπαδόπουλος Δ.
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μαλλίδης – Σεβοσλίδης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σώμης – Φραγκάκης
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αρχοντογιάννης Γ. – Βογιατζή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πασχαλίδης – Αλεξίου
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παυλίδου – Φράγκαλας Δ.
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος- Γεωργίου – Παυλίδης
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Αλεξιάδης- Τάλιου
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μαργαριτόπουλος – Βακουφτσής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πούλιος Ι. – Τούτκας
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Τρικάζης – Καπρινιώτης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Βουρλιάκης – Τσίκου
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασιλόγλου – Ντεμάϊ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
(11.00 π.μ.) ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παπαδόπουλος Χ.(ν) – Ντεμάϊ
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Χολάνης – Μενέξης
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παπαδόπουλος Ε. – Κιοσσές Κ.
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σαπαρδάνης – Βαρκάκη Ε.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Μπαμπασίκας – Καραμανίδης Σ.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr