ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΣΣ: Λεπτό  προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες του τοπικού ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των σημερινών αγώνων ποδοσφαίρου του τοπικού πρωταθλήταματος της ΕΠΣΣ, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής στην Επίλεκτη και Ανώτερη κατηγορία και στην 1η αγωνιστική στην Β κατηγορία.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 23 / 09 / 2017 ώρα  17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                      4 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 3΄(πεν)  Σιδηρόπουλος, 7΄ – 20΄ Ζαχαριάς, 35΄ Καλαϊτζίδης   /   12΄ Μερτίκας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σώμης – Δουλγέρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ                          6 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 38΄- 57΄ Αμανατίδης, 20΄ Γκουγκτζηλάς, 45΄ Μήλιος, 72΄(αυτ) Τοκατλίδης   /   54΄ Κοτζάογλου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παυλίδου – Απιδόπουλος
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                             0 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ Σαράντης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναγνωστίδης – Καραμανίδης Ι.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ            3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 5΄- 70΄ Μιχάλας , 62΄ Τσάτσος I.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βότσης – Βογιατζή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ    αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ            3 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Μωυσής, 70΄ Κεχαγιάς , 80΄ Αντρίκος  /  15΄ Τυχάλας, 30΄ – 38΄ Ζαχαριάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Ηλιάδης – Αναστασιάδης
ΠΗΓΑΣΟΣ – SERRES 1800                   0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Κουκούτσης, 75΄ Πολυχρονιάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κρυωνάς – Δημητριάδης
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΡΩΤΗ                   4 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄- 75΄ Κολοκοτρώνης , 64΄ Αναστασιάδης, 70΄ Κουρμπανίδης    /   34΄ Σιμιντιριάδης Αθ., 68΄ Γκρέτσα
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πούλιος Ι. – Τούτκας

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ    αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ                  2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Παπαδόπουλος Γ., 85΄ Ρίζος Σαδ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Καμπαρντίνας – Μαυρίδης
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ               1 – 7 **
ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Κορδώνης      /     7΄ – 42΄ 50΄-65΄  Τζούλιας, 15΄ Μωραϊτης Τασ,  70΄- 80′ Δήμου Αλ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Αρχοντογιάννης Γ. – Πούλιος Ι.
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                 0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Μεσιούρης Στ., 85΄ Βέλλιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Γαβριήλ – Κωνσταντινίδης Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.      2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Φυλακτάκης, 75΄Μελίτος   /  80΄(πεν) Τερζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας  – Σαββάτης – Καμπούρης  Ε.
ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ               0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ:  15΄ Μωυσίδης, 35΄ Σουλίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Δαλακούρας – Καπρινιώτης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                 2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ:  28΄ Μοσχοφίδης, 70΄ Θεοχάρης    /   10΄ Τσακλιώτης  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Δόκος – Ντεμάϊ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ            1- 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Βασίλογλου   /   50΄ Τραντέρος, 58΄- 65΄ Ιντζές, 70΄ Ρονάλντο, 76΄ Βόγκλι
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βασάκης – Ασλανίδης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 24 / 09 / 2017 ώρα  17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3η  αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Καμπούρης – Σώμης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μπαντή – Δημητριάδης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναγνωστίδης – Φραγκάκης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Παυλίδου – Αρχοντογιάννης Γ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σολάκης – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η  αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Φράγκαλας Δ. – Παπαδόπουλος Ε.
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζή – Καμπαρντίνας
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Τάλιου – Απιδόπουλος
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Κουρουζίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τρανούδης – Βουρλιάκης
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Κιοσσές Ι.  – Στεργάκης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Πασχαλίδης – Παπαδόπουλος Δ.
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Τρικάζης – Χολάνης
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αλεξίου – Μπαμπασίκας

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Κ. – Αχιλλεύς
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Μενέξης – Τζαχείλης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr