ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό με αγώνες Γ΄ Εθνικής και τοπικού | Όλα τα τελικά(11/2)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό με αγώνες Γ΄ Εθνικής και τοπικού | Όλα τα τελικά(11/2)

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  04 / 02 / 2018        ώρα  15.30

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   16η αγωνιστική  (15.00)

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ                1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 48΄ Ναλμπάντης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αγγελάκης – Παπαδόπουλος – Νταβέλας ( Μακεδονίας)

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ – ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ                                     0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Κεχαγιάς, 80΄ Γεράκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κοτσάνης – Κουβαλάκης – Χασιώτης (δραμ)

Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ       1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μπάρδας    /  30΄ 0 – 1, 44΄ 0 – 2, 58΄ 0 – 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: λυμπούδης – Χαδήμογλου – Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

 

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   20η αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                            2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Μαλετσκάνοφ, 30΄ Τσεμπερίδης    /  65΄ Χριστοφορίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παρχαρίδης – Παρασκευούδης – Τορούνογλου ( Δράμας)

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                               4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 39΄(πεν) Μαυρουδόγλου , 62΄ Καραμβαλάσης , 67΄ Κουταντώνης, 86΄ Καβάνι  /   55΄ Γιαννακόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Βογιατζή – Χολάνης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                                      2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ:  65΄ Λεωνίδας , 70΄ Ζαχαριάδης     /  20΄ Πεχλιβανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Καμπούρης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                     0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:………………………………………………..

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                      Αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Δουλγέρης – Μπάρκας

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΒΑΛΤΕΡΟ                                     8 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ – 42΄ Ματζιάρης, 40΄ – 50΄- 52΄  Τορακίδης, 44΄ Μανόλεφ, 56΄ Λάτσος, 64΄ Αλεξιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Τσίκου – Καραμανίδης Ι.

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                    0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Παρασκευάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαδόπουλος Ε. – Μαλλίδης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ                6 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:  35΄- 65΄- 67΄ Νικολακίεφ , 58΄ Ξενοφώντος, 60΄ Παπαδόπουλος, 75΄(πεν) Λαμπριανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βαρκάκη – Τούτκας

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                       5  – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ – 43΄ Ατανάσοφ Ηλ. ,62΄ Τομπουλίδης, 66΄ Ατανάσοφ Ατ,  , 68΄ Καλαής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σεβοσλίδης – Ντεμάϊ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΧΑΡΩΠΟ                                      Αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Καπρινιώτης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ              3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ – 34΄  Βεζυρόπουλος, 28΄ Καφαλίδης Χαρ.     /  32΄(πεν)  Μπούρας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Παπαποστόλου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ                   4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Αναστασιάδης, 68΄ Αντωνογλούδης, 70΄ (αυτ), 84΄ Γρατζάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγώνας – Σώμης – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ           3 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Ζιάγκας, 62΄ Στόϊκος Ι., 85΄ Χατζήκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Βακουφτσής

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΡΩΤΗ                         4 – 1 ** 

ΣΚΟΡΕΡ:  5΄ (αυτ), 40΄ Σκεντέρι , 63΄Παπαδόπουλος Ιωακ., 70΄ Ράσκοφ  /  44΄ Δρακούλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Μενέξης – Τζαχειλής

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ               2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Μπούζας, 25΄ Τσαφαρίδης   /  42΄ – 58΄  Ντενίς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Αχιλλεύς – Κιοσσές Κ.

ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ       Αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Κωνσταντινίδης – Τρανούδης

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ        3 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 47΄ Τοκατλίδης, 60΄ Καραγιαννίδης , 88΄ Δαλιανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Λεοντής – Τάλιου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ               2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ – 20΄  Κονακλής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ(ν) – Μπάρμπας – Τατούδης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ      3 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 43΄  (πεν) – 54΄ – 62΄ Βίσι Εντι     /   12΄- 60΄- 70΄  Σιάτρας, 56΄ Γκάγκαλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ -Καραμανίδης Σ. – Κουρουζίδης

 

 

Σάββατο  03 / 02 / 2018        ώρα  15.30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   20η αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ      4 – 1**

ΣΚΟΡΕΡ: 16΄ Χουρουζίδης, 36΄-45΄ Καρυοφύλλης Ι., 78΄ Σαχπατζίδης(πεν.)  /  14΄ Βαγενάς 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Καμπαρντίνας

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – A.E XΡΥΣΟΥ    2 – 1**

ΣΚΟΡΕΡ: 54΄ Ζαχαριάς, 88΄ Παπαδόπουλος Γ. / 57΄ Παπώτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Καμπούρης – Χολάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΡΕΙΝΗ       2 – 2**

ΣΚΟΡΕΡ: 26΄ Γιαριτζίδης, 56΄ Βατίτσης / 14΄ Παπαπασχάλης, 90΄ Δράκογλου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Πούλιος Ι. – Αρχοντογιάννης Γ.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ    1 – 0**

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Ανδρίκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μαλλίδης – Βογιατζή

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ     0 – 3**

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄-73΄ Βόγκλι, 62΄ Κυριακάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναγνωστίδης – Μπομπόγιας

Π.Ο.Σ.  2000 – SERRES 1800    0 – 2**

ΣΚΟΡΕΡ: 11΄ Τσουβαλτζής, 25΄ Κουκούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαργαριτόπουλος – Βακουφτσής

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄  ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ   4 – 1**

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄-78΄ Σαδίκης, 45΄ Μητκώνης, 55΄ Γκόρας / 35΄ Ντίνας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Κωνσταντινίδης – Παπαδόπουλος Ι.

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ   1 – 4**

ΣΚΟΡΕΡ: ……. /  (2) Δήμου Αλ., Τάτσιος, Γάδος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Δουλγέρης – Ντεμάϊ

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ   4 – 0**

ΣΚΟΡΕΡ:  40΄ Τσιάτρης, 78΄-90΄ Μελίτος, 82΄Κουρτίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μπίμπη – Μαυρίδης

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ    1 – 0**

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Σερέκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπάρκας – Αρχοντογιάννης Χ.

ΨΥΧΙΚΟ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ   0 – 1**

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Μάνιμος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασίλογλου – Αλεξιάδης

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ   2 – 0**

ΣΚΟΡΕΡ: 86΄-90΄ Κούμλελης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Στεργάκης – Μπάρμπας

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr