ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη των σημερινών αγώνων -Τελικά αποτελέσματα

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη των σημερινών αγώνων -Τελικά αποτελέσματα

Παρακολουθείστε την λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των σημερινών αγώνων ποδοσφαίρου του τοπικού πρωταθλήματος της ΕΠΣΣ, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής στην Επίλεκτη και Ανώτερη κατηγορία.

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 16 / 09 / 2017    ώρα   17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ                  0 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 27΄- 53΄  Μπογιατζής 84΄ Μπομπότας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Φραγκάκης – Τούτκας
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                   0 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δημητριάδης – Βότσης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ           2 – 4 **
ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ (πεν)  Εμιλ, 90΄(αυτ)   /   20΄ Κεβάνι, 35΄ Μουσικάκης, 70΄(πεν) Ουζουνίδης, 85΄ Κουταντώνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Σώμης – Γκιόκας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ (πεν) Αβράμης , 69΄ Γέρμανλης    /  55΄ Μπαμπάκος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. – Πασχαλίδης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ   0 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Τομπουλίδης Π.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Πετσιάνης – Πούλιος Α.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΡΩΤΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                       1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Κωσταγιαννάκης Τασ.   /   70΄ Πασιαλής Αλ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Καμπούρης Β. – Παυλίης
SERRES 1800 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ        0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ:  38΄ Κουρμπανίδης, 44΄ Κολοκοτρώνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Κρομμύδας – Φράγκαλας Ρ.
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                         6 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 14΄- 16΄ Ατζιαμής, 55΄  Σένια Ρολ., 75΄ – 80΄ – 86΄ Βόγκλι Ντ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παπαδόπουλος Δ. – Βασάκης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 17 / 09 / 2017 ώρα 17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αναστασιάδης – Αρχοντογιάννης Γ.
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Κρυωνάς
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δουλγέρης – Παγωνάς

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Πασχαλίδης
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Παυλίδου – Σεβοσλίδης
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Παπαδόπουλος Ι. – Καραμανίδης Ι.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τάλιου – Τρικάζης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Τσίκου – Βουρλιάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σώμης – Στεργάκης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΟΣ 2000
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μενέξης – Δόκος
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Βογιατζή – Καπρινιώτης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Οικονόμου – Τούτκας

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr