ΕΠΣΣ: Κλήρωση πρωταθλημάτων σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Κύπελλο!

ΕΠΣΣ: Κλήρωση πρωταθλημάτων σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Κύπελλο!

Διεξήχθη το βράδυ της Τετάρτης στις εγκαταστάσεις της Ε.Π.Σ.Σ στην Ομόνοια η ετήσια Γ.Σ και παράλληλα οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων σε Επίλεκτη και Ανώτερη Κατηγορία, με την σέντρα να γίνεται στις 9 Σεπτεμβρίου, όπως και στο Κύπελλο.

Αναλυτικά η κλήρωση στην Επίλεκτη κατηγορία είναι η εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ  – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                    

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ –  ΨΩΜΟΤΟΠΙ                       

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                             

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ -ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                    

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                        

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                      

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ –  Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ

ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                       

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ         

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΒΑΛΤΕΡΟ                                     

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ                                    

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ                        

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ                                       

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ                          

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΧΑΡΩΠΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ                             

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΑΡΩΠΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ                       

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ                         

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                        

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                    

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΟΡΕΙΝΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΡΩΤΗ

ΠΟΣ 2000 – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – SERRES 1800

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ                           

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΟΡΕΙΝΗ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΟΣ 2000

ΠΡΩΤΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ –  ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

SERRES 1800 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ                                               

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΟΡΕΙΝΗ – ΠΟΣ 2000

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΡΩΤΗ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ – SERRES 1800

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ                                      

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΟΡΕΙΝΗ

ΠΟΣ 2000 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΠΡΩΤΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

SERRES 1800 – ΝΕΟΧΩΡΙ                                          

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΟΡΕΙΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΟΣ 2000

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ

SERRES 1800 – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                                               

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΟΡΕΙΝΗ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΟΣ 2000 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – SERRES 1800

ΠΡΩΤΗ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                                   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΟΡΕΙΝΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

SERRES 1800 – ΠΟΣ 2000

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΠΡΩΤΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ                                

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΠΟΣ 2000 – ΠΡΩΤΗ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ                            

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                

ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ

SERRES 1800 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                             

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – SERRES 1800

ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΟΡΕΙΝΗ – SERRES 1800

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΠΡΩΤΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                              

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ

SERRES 1800 – ΠΡΩΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣ 2000

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                                    

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                              

ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – SERRES 1800

ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ
1ος Όμιλος
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

Α.ΠΟΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ
2ος Όμιλος

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
3ος Όμιλος 

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
4ος Όμιλος 

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΝΕΟΧΩΡΙ – Κ.ΚΑΜΗΛΑ

Α.Ο ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ

ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΨΥΧΙΚΟ – SERRES 1800

*Χωρίς αγώνα πέρασε ο ΠΟΣ 2000

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr