ΕΠΣΣ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων λεπτό προς λεπτό στις live… ΤΕΛΙΚΑ(21/10)

ΕΠΣΣ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων λεπτό προς λεπτό στις live... ΤΕΛΙΚΑ(21/10)

Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των σημερινών αγώνων ποδοσφαίρου του τοπικού πρωταθλήματος σε Επίλεκτη, Ανώτερη και Β΄κατηγορία που ξεκινούν στις 16.00

ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 21 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                              3 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 2΄ Ιβαντζίκης, 27΄ Ζαχαριάς, 81΄ Σιδηρόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Καμπούρης – Καμπαρντίνας

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                        2 – 6**
ΣΚΟΡΕΡ: 13΄-20΄ Νάτσιος  Π./ 38΄-43΄ Μούντζελος, 65΄-90΄ Τορακίδης, 72΄-79΄ Μανόλεφ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σώμης – Αναγνωστίδης
ΧΑΡΩΠΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                          2 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Χάρισμας, 35΄ Ασλανίδης / 88΄ Μαλαματένιος Β.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Βογιατζή – Κρομμύδας
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                   0 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 74΄ Νικολακίεφ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παυλίδης – Παπαδόπουλος Χ. (π)
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ                    2 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 50΄- 66΄ Μπούρας / 42΄ Λωτίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Τρικάζης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                        5 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 14΄-16΄(πεν.)-58΄ Παράσχος, 26΄-83΄ Κιουσεκτσίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αρχοντογιάννης Γ. – Δημητριάδης
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                            2 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 52΄ Βόγκλι, 63΄ Κιοφετζής / 90΄ Αλευράς(πεν.)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παυλίδου – Τρανούδης
SERRES 1800 – ΠΟΣ 2000                             3 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Θεοχάρης, 39΄ Αναγνωστίδης Ν, 64΄ Αναγνωστίδης Κ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τάλιου – Χολάνης
ΠΡΩΤΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ                               5 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 9΄-33΄ Δρακούλης, 37΄ Παντελίδης, 68΄ Kαρασαββίδης, 83΄ Κωσταγιαννάκης / 74΄ Σκεντέρι Ανδρ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Δουλγέρης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                      6 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 26΄-53΄-64΄ Πατραλέξης, 35΄ Καρυπίδης, 54΄ Χατζηανδρέου, 60΄ Σοφιανίδης/ 57΄ Βασιλείου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Ι. – Κιοσσές Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ               5 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 41΄-77΄ Μελίτος, 69΄ Τσιάτρης, 73΄ Καρύπογλου, 90+΄ Πετρίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαυρίδης – Σαββάτης
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.                      0 – 2**
ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ Πάγκαλης, 72΄ Κίστα
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βουρλιάκης – Τσίκου

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ            7 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 9΄-43΄ Κονακλής, 12΄-70΄ Τσακλιώτης, 16΄ Αβραμίδης, 35΄ Δήμου, 86΄ Τσιομλεκτσής / 77΄ Λαμπάκης Αστ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Βασάκης – Ντεμάϊ

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 22 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φραγκάκης – Σολάκης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αναστασιάδης – Αρχοντογιάννης Γ.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σεβοσλίδης – Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Καμπούρης – Μαλλίδης
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Δουλγέρης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Τούτκας – Ασλανίδης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Δ. – Βογιατζή
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαδόπουλος Ε. – Βουρλιάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αναγνωστίδης – Παυλίδου
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σαπαρδάνης – Μενέξης
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. – Χολάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Κουρουζίδης – Μπεριντζής
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασιλόγλου – Μαυρίδης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καπρινιώτης – Αχιλλεύς
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος- Τρικάζης – Μιχαηλίδου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Α. – Κωνσταντινίδης Κ.
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Βακουφτσής – Παπαδόπουλος Χ. – (ν)
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Παπαδόπουλος Χ. (π) – Γεωργίου

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr