ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 24-25/ 02/ 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο  24-25/ 02/ 2018

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  24 / 02 / 2018        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   22η αγωνιστική

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Παυλίδου – Παπαδόπουλος Ι.

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασιάδης – Βογιατζή

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Μαλλίδης – Χολάνης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παρασκευούδης – Παστιάδης – Κοτσυφάκης (Δράμας)

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Ε. – Αρχοντογιάννης Γ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                             0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:……………………………………………………………………..

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Πούλιος Ι. – Αναγνωστίδης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαυρίδης – Γαβριήλ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Δουλγέρης

SERRES 1800 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Καμπαρντίνας – Σάκκος

ΠΡΩΤΗ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Τσίκου – Σαββάτης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Τούτκας – Τρανούδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ –ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Μπάρκας – Αρχοντογιάννης Χ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ  – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σεβοσλίδης – Βακουφτσής

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Καπρινιώτης – Κωνσταντινίδης

ΨΥΧΙΚΟ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κιοσσές Κ. – Παπαποστόλου

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βασιλόγλου – Τάλιου

 

 

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  25 / 02 / 2018        ώρα  15.30

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδου – Παπαποστόλου

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μαργαριτόπουλος – Στεργάκης

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Δ.

(14.30) ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Πούλιος Ι. – Φράγκαλας Δ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παυλίδης – Ευθυμιάδης

 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Βογιατζή – Τατούδης

Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάκκος – Σώμης

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Ντεμάϊ – Αχιλλεύς

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Λεοντής – Αλεξίου

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Καραμανίδης Σ.- Βουρλιάκης

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μπάρκας – Καραμανίδης Ι.

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Μαυρίδης – Κουρουζίδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  21η αγωνιστική

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος  Α. – Μπάρμπας – Βασάκης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας -Αλεξιάδης – Κιοσσές Ι.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr