ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 10 -11 / 2 / 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 10 -11 / 2 / 2018

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  03 / 02 / 2018        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   20η αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Καμπαρντίνας

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Καμπούρης – Χολάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΡΕΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Πούλιος Ι. – Αρχοντογιάννης Γ.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μαλλίδης – Βογιατζή

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναγνωστίδης – Μπομπόγιας

Π.Ο.Σ.  2000 – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαργαριτόπουλος – Βακουφτσής

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄  ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Κωνσταντινίδης – Παπαδόπουλος Ι.

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Δουλγέρης – Ντεμάϊ

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μπίμπη – Μαυρίδης

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπάρκας – Αρχοντογιάννης Χ.

ΨΥΧΙΚΟ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασίλογλου – Αλεξιάδης

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Στεργάκης – Μπάρμπας

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  04 / 02 / 2018        ώρα  15.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   20η αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παρχαρίδης – Παρασκευούδης – Τορούνογλου ( Δράμας)

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Βογιατζή – Χολάνης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Καμπούρης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                     0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:………………………………………………..

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Δουλγέρης – Μπάρκας

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Τσίκου – Καραμανίδης Ι.

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαδόπουλος Ε. – Μαλλίδης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βαρκάκη – Τούτκας

ΑΝΩ ΠΟΡΡΌΪΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σεβοσλίδης – Ντεμάϊ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Καπρινιώτης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδης – Παπαποστόλου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγώνας – Σώμης – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Βακουφτσής

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Μενέξης – Τζαχειλής

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Αχιλλεύς – Κιοσσές Κ.

ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Κωνσταντινίδης – Τρανούδης

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Λεοντής – Τάλιου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ(ν) – Μπάρμπας – Τατούδης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ -Καραμανίδης Σ. – Κουρουζίδης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr