ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 02 / 12 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14η αγωνιστική
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Καμπαρντίνας – Παπαδόπουλος Ε.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Καμπούρης – Παπαδόπουλος Ι.
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Αναγνωστίδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Σολάκης – Παυλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μαργαριτόπουλος – Παπαποστόλου
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαδόπουλος Π. – Χολάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Παυλίδης – Πούλιος Ι.
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Μπομπόγιας – Μτεμάϊ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Σαββάτης – Τούτκας
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τζαχειλής – Τσίκου
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Ευθυμιάδης – Μαλλίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αχιλλεύς – Σεβοσλίδης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δουλγέρης – Αλεξίου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Καραμανίδης Ι. – Τάλιου
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αλεξιάδης – Μπαμπασίκας

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 03 / 12 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14η αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης-Καμπούρης-Καμπαρντίνας
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης-Σάββας-Σεβοζλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας-Μαλλίδης-Παπαδόπουλος Ι.
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος-Αλεξίου-Βακουφτσής
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής-Δουλγέρης-Πούλιος Ι.
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας Ρ.-Αρχοντογιάννης Χ.-Κιοσσές Κ.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς-Φραγκάλας Δ.-Χολάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς-Αναγνωστίδης-Παπαδόπουλος Ε.
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς-Παπαδόπουλος Χ.-Αχιλλεύς

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης-Βαρκάκη Ε.-Κιοσσές Ι.
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη-Μπάρμπας-Καπρινιώτης
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης-Τάλιου-Καραμανίδης Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής-Κωνσταντινίδης Κ.-Ντεμάϊ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος-Πασχαλίδης-Βασιλόγλου
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας-Λεοντής-Τρανούδης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ-Κουρουζίδης-Τρικάζης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr