ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 27 – 28 /01/2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 27 - 28 /01/2018

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  27 / 01 / 2018        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   18η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Χολάνης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Βογιατζή – Σολάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Αρχοντογιάννης Γ. – Τούτκας

ΧΑΡΩΠΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Παυλίδου – Παπαδόπουλος Δ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αλεξίου – Μαλλίδης

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. – Αχιλλεύς

ΠΟΣ 2000 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μαυρίδης – Σαββάτης

ΠΡΩΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σάκκος – Δουλγέρης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Τάλιου – Βασίλογλου

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Μπάρμπας – Τσίκου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ: Αρχοντογιάννης Χ. – Τρανούδης – Κιοσσές Κ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βουρλιάκης – Βακουφτσής

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  28 / 01 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   18η αγωνιστική

(Γηπ. Ν.Πετρίτσι) ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χορόζογλου – Σιαμάνης – Μπούλης (Δράμας)

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μαλλίδης – Αναστασιάδης

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Δουλγέρης

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Γεωργίου – Σάκκος

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Παυλίδου

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπάρκας – Παπαποστόλου

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαδόπουλος Ε. – Παυλίδης

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Τρικάζης – Σεβοσλίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σάκκος – Δουλγέρης

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαυρίδης – Μενέξης

Α.Ο ΝΙΓΡΙΤΑΣ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζή – Πούλιος Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τρανούδης – Χολάνης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παπαδόπουλος Ι. – Αλεξιάδης

ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ.(ν). -Πασχαλίδης – Καραμανίδης Σ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Τάλιου – Κωνσταντινίδης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Τατούδης – Καραμανίδης Ι.

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Καπρινιώτης – Λεοντής

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Μαργαριτόπουλος – Στεργάκης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr