ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΠΣ οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 4 & 5 /  11 / 2017.

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 04 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Δημητριάδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Φράγκαλας Ρ. – Απιδόπουλος

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Αναγνωστίδης
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Αρχοντογιάννης Γ. – Παπαδόπουλος Ι.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Παπουτσής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 9η   
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πετρίδης – Παπαδόπουλος Δ.
SERRES 1800 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Δουλγέρης – Γαβριήλ
ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος  Ι. – Μαλλίδης
ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Φραγκάκης – Καραμανίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ -ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βουρλιάκης – Αλεξίου
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές Κ.  –  Βασάκης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βαρκάκη Ε. – Σαββάτης
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κουρουζίδης – Τσίκου

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 05 / 11 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Παπαδόπουλος Ι.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Δουλγέρης – Κιοσσές Ι.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Μαλλίδης – Αναγνωστίδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Φραγκάκης – Σολάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μαυρίδης – Μπίμπη
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παυλίδης – Βασάκης
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Τούτκας – Παπαποστόλου
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Δ. – Βασίλογλου
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Καμπαρντίνας
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μενέξης – Χωλάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΙΩΝΙΚΟΣ -ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μαργαριτόπουλος – Σεβοσλίδης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Καραμανίδης Ι. – Λεοντής
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Τρανούδης – Τζαχειλής

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Φράγκαλας Δ. – Αχιλλεύς
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Ντεμάϊ – Πασχαλίδης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Κωνσταντινίδης Κ. – Μπάρμπας
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαπαρδάνης – Παπαδόπουλος Χ. (ν)

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr