ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού το Σαββατοκύριακο 28-29 /10/2017

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του τοπικού το Σαββατοκύριακο 28-29 /10/2017

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 28 / 10 / 2017 ώρα 16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης =- Αρχοντογιάννης Γ. – Μπομπόγιας
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Παυλίδου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Αναγνωστίδης – Φραγκάκης
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π – Καπρινιώτης – Παπαποστόλου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παπαδόπουλος Χ(π). – Σεβοσλίδης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος ι. – Σαββάτης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Παπαδόπουλος Δ.
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Τρικάζης – Βογιατζή
ΠΟΣ 2000 – ΠΡΩΤΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Δουλγέρης – Κιοσσές Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μπεριντζής – Κουρουζίδης
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βαρκάκη Ε. – Μακκίνας
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΛΕΟΝΕΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Κωνσταντινίδης Κ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Αχιλλεύς – Μπάρμπας

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 29 / 10 / 2017 ώρα 15.00

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (ωρα 14.30)
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Κρυωνάς

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναγνωστίδης – Παπαδόπουλος Δ.
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μαλλίδης – Σεβοσλίδης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σώμης – Φραγκάκης
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αρχοντογιάννης Γ. – Βογιατζή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πασχαλίδης – Αλεξίου
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παυλίδου – Φράγκαλας Δ.
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος- Γεωργίου – Παυλίδης
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Αλεξιάδης- Τάλιου
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μαργαριτόπουλος – Βακουφτσής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Πούλιος Ι. – Τούτκας
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Τρικάζης – Καπρινιώτης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Βουρλιάκης – Τσίκου
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασιλόγλου – Ντεμάϊ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική
(11.00 π.μ.) ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παπαδόπουλος Χ.(ν) – Ντεμάϊ
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Χολάνης – Μενέξης
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παπαδόπουλος Ε. – Κιοσσές Κ.
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σαπαρδάνης – Βαρκάκη Ε.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Μπαμπασίκας – Καραμανίδης Σ.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr