Εμβόλιμη η 22η αγωνιστική – Το πρόγραμμα μέχρι την Μ.Τετάρτη

Εμβόλιμη η 22η αγωνιστική - Το πρόγραμμα μέχρι την Μ.Τετάρτη

Εμβόλιμη θα είναι η 22η αγωνιστική της Β’ Εθνικής, Τετάρτη (22/3) και Πέμπτη (23/3) με τον Πανσερραϊκό να αγωνίζεται στον Παναγιάλειο, ενώ η διοργανώτρια έκανε γνωστό το πρόγραμμα μέχρι και την Μ.Τετάρτη 12 Απρίλιου όταν και υπάρχει επίσης δράση.
22η αγωνιστική
Τετάρτη (22/3)
Σπάρτη – Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Άρης – Πανελευσινιακός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα – Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΑΟ Χανιά – ΟΦΗ (16:00)
Πανθρακικός – Καλλονή ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πέμπτη (23/3)
Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)
23η αγωνιστική
Σάββατο (25/3)
Λαμία – ΑΟ Χανιά (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Κυριακή (26/3)
Απόλλων Σμύρνης – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ – Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης)
Τρίκαλα – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός – Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
24η αγωνιστική
Σάββατο (1/4)
Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
Κυριακή (2/4)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλονή (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΑΟ Χανιά – Άρης (15:00 ΕΡΤ3)
Αιγινιακός – Κισσαμικός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας – Αχαρναϊκός (16:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη – Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα – Λαμία (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Πανθρακικός – Τρίκαλα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
25η αγωνιστική
Σάββατο (8/4)
ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή (9/4)
Λαμία – Παναιγιάλειος (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή – Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Τρίκαλα – Σπάρτη (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης – Καλλιθέα (16:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά – Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
26η αγωνιστική
Μεγάλη Τετάρτη (12/3)
Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός – Καλλονή
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας – Λαμία
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Άρης
Σπάρτη – ΑΟ Χανιά
Καλλιθέα – Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr