Διαιτητής ο Σέζος στο Πανσερραϊκός-Ξάνθη

Διαιτητής ο Σέζος στο Πανσερραϊκός-Ξάνθη

Η δράση επιστρέφει στο Κύπελλο Ελλάδας, καθώς το τριήμερο 28-30 Νοεμβρίου διεξάγεται η 3η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του θεσμού. Η ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε τη Δευτέρα (27/11) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς. Ο Σέζος του Συνδέσμου Κιλκίς ορίστηκε στο ματς Πανσερραϊκός-Ξάνθη που θα γίνει την Τρίτη 17:15 στο Δημοτικό γήπεδο Σερρών.

Στο ματς Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 4ος θα είναι ο Τζουμαλάκης με 2ο βοηθό τον Σάββα του συνδέσμου Σερρών.

Αναλυτικά:
Τρίτη (28/11)
15:00 Σπάρτη – Ατρόμητος
Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)
15:00 ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
17:15 Πανσερραϊκός – Ξάνθη
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Μαλουτας (Ημαθίας)
17:15 Απόλλων Λάρισας – Λαμία
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)
19:30 Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)
Τετάρτη (29/11)
15:00 Αιγινιακός – ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)
17:15 Τρίκαλα – Κέρκυρα
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)
17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)
19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τσικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)
4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
19:30 Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής)
Πέμπτη (30/11)
15:00 Εργοτέλης – Παναιτωλικός
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)
17:15 Παναιγιάλειος – Πανιώνιος
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)
4ος: Κολυτας (Κέρκυρας)
17:15 Απόλλων Καλαμαριάς – Λεβαδειακός
Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας)
Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)
19:30 Καλλιθέα – ΑΕΚ
Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr