Γ΄ Eθνική και Τοπικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου λεπτό προς λεπτό… ΤΕΛΙΚΑ(5/11)

Γ΄ Eθνική και Τοπικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου λεπτό προς λεπτό... ΤΕΛΙΚΑ(5/11)

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 05 / 11 / 2017 ώρα 15.00

Γ ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
ΟΡΦΑΝΙ – ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ                                       0 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πουλικίδης Κ. – Παστιάδης Εμμ. – Χασιώτης Ευαγ. (ΔΡΑΜΑΣ)
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΚΑΒΑΛΑ                                            1 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 54΄(πεν.) Στεφανίδης Ν. / 86΄ Βαλαβανόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Λυμπούδης Αρ. – Χαδημόγλου Αθ. – Τυριακίδης Ν. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ: Καστανιώτης, Γεωργιάδης, Παπαβασιλείου, Κωφοκώτσιος, Κασμερίδης, Κεχαγιάς, Ζιγκερίδης, Δαγκούλης, Στεφανίδης Ν., Καπετάνος, Στεφανίδης Δ.

ΚΑΒΑΛΑ: Δημιζάς, Γιαλαμούδης, Λυμπεράκης, Παπαστεριανός, Αλιατίδης, Ψάλτης, Παπαδόπουλος Γρ., Θωμαϊδης, Κεϊτά, Ρομπέρ, Βαλαβανόπουλος

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ – ΚΑΡΠΕΡΗ                             0 – 2**
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Γκόγκας, 23΄ Χριστοφορίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ελευθεριάδης Μ. – Χατζημωυσιάδης Αν. – Γκοντόλιας Κ. (ΞΑΝΘΗΣ)

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                  0 – 4**
ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Κιουπτσίδης, 50΄ Δημητρόφ Ζ., 79΄ Αραμπατζίδης, 90΄(πεν.) Παπαδόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Παπαδόπουλος Ι.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                               5 – 2**
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄-56΄-68΄-74΄ Μαλετσκάνοφ, 40΄ Τοπάλ / 48΄ Κοσμίδης, 63΄(πεν.) Τσιφτελίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Δουλγέρης – Κιοσσές Ι.
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                2 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 79΄-90+΄ Μαυρουδόγλου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Μαλλίδης – Αναγνωστίδης
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                       0 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 87΄ Ιβαντζίκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Φραγκάκης – Σολάκης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                                   2 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 80 ΄ Μελαδίνης, 83΄ Κούρτογλου / 41΄ Τσάτσος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Μαυρίδης – Μπίμπη
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                                   1 – 2**
ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Σαράντης / 70΄ Γκότσικας, 72΄ Σκριτάκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παυλίδης – Βασάκης
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                              1 – 4**
ΣΚΟΡΕΡ: 72΄ Μπούρας / 43΄-53΄ Δημητρανόπουλος Χ., 45΄-70΄ Γκαϊτατζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Τούτκας – Παπαποστόλου
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                    4 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Παπαδόπουλος Γ., 38′ Καλαής, 50΄ Σκαρλάτος, 62΄ Γκούλα / 45΄(πεν.) Πάλλας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Σώμης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                        2 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 26΄ Δερβίσης, 33΄ Γιάλιος / 40΄ Πεχλιβανίδης Αλ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Δ. – Βασίλογλου
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                        1 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: 45+΄ Γκουτάκης / 45΄ Αβραμίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αρχοντογιάννης Γ. – Καμπαρντίνας
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                      1 – 1**
ΣΚΟΡΕΡ: Σκέντερι 81΄ / Δρόσος 73΄
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μενέξης – Χωλάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ    αγωνιστική
ΙΩΝΙΚΟΣ -ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                      1 – 3**
ΣΚΟΡΕΡ: 27΄ Ρούμπος / 2΄ Πλατνάρης, 65΄-83΄ Μητκώνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μαργαριτόπουλος – Σεβοσλίδης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.                   2 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 32΄Μπακάλης Στ., 45΄ Τουρνάς Δ. Χρ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τάλιου – Καραμανίδης Ι. – Λεοντής
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                        1 – 2**
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Θεοδοσέλης / 16΄ Γεωργιάδης, 38΄ Βασιλείου
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Τρανούδης – Τζαχειλής

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                       2 – 2**
ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Ρονάλντο, 90+΄ Βαλιούγας  /  85΄ Μοναστηρλί, 90΄ Μπουτσιούκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Φράγκαλας Δ. – Αχιλλεύς
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΨΥΧΙΚΟ                           3 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 11΄ Ανθουλάκης, 20΄-28΄ Γαβριήλ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Ντεμάϊ – Πασχαλίδης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ               0 – 3**
ΣΚΟΡΕΡ: 14΄(πεν.) Μηλάρης, 30΄ Μοσχοφύδης, 85΄ Χασιωτάκης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Κωνσταντινίδης Κ. – Μπάρμπας
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                         5 – 0**
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ (αυτ.), 53΄-74΄ Τσακλιώτης, 75 Σφυρής, 90΄ Καραγιάννης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαπαρδάνης – Παπαδόπουλος Χ. (ν)

Σάββατο 04 / 11 / 2017 ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ             1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 72΄ Βασιλειάδης Κυρ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Δημητριάδης
ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                 2 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Καρυοφύλλης Ι. , 80΄ Καρυοφύλλης Β.     /   50΄ – 72΄ Σιψής Κ., 90+ Κλείτσας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Φράγκαλας Ρ. – Απιδόπουλος

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ        1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Καφαλίδης  /  78΄ Νικολακίεφ Στ., 87΄ Αμανατίδης, 89΄ Μάλαμας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Αναγνωστίδης
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                               2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 27΄ Ασλανίδης, 30΄ Κεμανετζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Αρχοντογιάννης Γ. – Παπαδόπουλος Ι.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ                4 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Δαουλτζής, 55΄ Οκταπότης Ι., 78΄ Τσιντσάρης,  85΄ Κιουτσούκης   /  30΄ Πεχλιβανίδης, 38΄ Γκόγκας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Παπουτσής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 9η   
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΠΗΓΑΣΟΣ                    2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Βόγκλι , 89΄ Σένγια Ρολ. /  34΄ Παπαρίζος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πετρίδης – Παπαδόπουλος Δ.
SERRES 1800 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                      4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 48΄- 88΄ Κουκούτσης, 70΄ – 90΄ Ρούμπος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Δουλγέρης – Γαβριήλ
ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                                2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 33΄(πεν) – 60΄  Κονδυλίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος  Ι. – Μαλλίδης
ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                       0 – 4 **
ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Κουσίδης, 35΄ Αρβανίτης, 42΄ Μούρας, 90΄Αναστασιάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Φραγκάκης – Καραμανίδης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η  αγωνιστική
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ -ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                  3 – 5 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄(πεν) Σεφέρογλου Σταυρ., 80΄ Βλάχος Απ., 82΄ Βλάχος Αθ.  /   7΄ – 14΄ – 35΄ Αγαπίδης, 64΄ Χρυσουλάκης, 76΄ Μαγουλάς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βουρλιάκης – Αλεξίου
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ              3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ Δήμου Αλ., 80΄ Τσιφτσίνης Θ.,  87΄  Γκούπε Ν.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές Κ.  –  Βασάκης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΟΙΝΟΥΣΑ                       1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ (πεν)  Μωϋσίδης  /  28΄ –  90΄+ Δουλγεράκης, 79΄ Ταϊρης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βαρκάκη Ε. – Σαββάτης
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ                         3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ – 22΄ Ανατολάκης, 70΄ Αλιατίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κουρουζίδης – Τσίκου

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο serressport.gr